Ettevõttest

Sesoma OÜ on alates 1993. aastast tegutsenud edukalt reklaami- ja siiditrüki materjalide ning seadmete – kilelõikurid, siiditrükiseadmed, laminaatorid, laiaformaadilised digitaalprinterid – maaletoomise, müügi ja klientide nõustamisega Eesti turul.

Pakume laias valikus kvaliteetseid materjale ja seadmeid ning teeme koostööd maailma juhtivate vastava valdkonna tootjatega. Laiendame ja uuendame pidevalt oma tootevalikut, käies kaasas tehnoloogia arenguga ning pakkudes oma klientidele parimaid kaasaegseid lahendusi.

Alates 2006. aasta juunist kuulub OÜ Sesoma kontserni MUTOH North Europe S.A. koosseisu, kuhu kuuluvad tütarettevõtted lisaks Eestile veel Soomes (Sesoma Finland OY), Lätis (Rigas Sesoma SIA) ja Leedus (Sesoma UAB), kellega koostöös teenindatakse üle 40 000 kliendi Baltikumis ja mujal Põhja-Euroopas.

Alates 2008.a. septembrist on MUTOH North Europe S.A. osa ühest maailma juhtivast laiaformaadiliste printerite ja lõikurite tootja MUTOH Holdings Co.LTD-st, mille tooteid kasutatakse reklaamide tootmisel, graafilises disainis ning tööstussektoris üle maailma.

Aitame Teil leida parimaid lahendusi! Võtke meiega ühendust!