Summa eripakkumine!

Teatavasti on äris alati riskantne panustada ainult ühele tootele. Graafilises maailmas, kus iga päev luuakse midagi uut, on võtmesõnadeks mitmekülgsus ja paindlikkus. Olles võimeline muutma oma tootmist kiiresti vastavalt nõudlusele, saad olla kindel, et käid pidevalt kaasas uute trendidega ning suudad pakkuda klientidele täpselt seda, mida nad vajavad.

Vaadates kogu eelnevat teemat läbi pakenditööstuse, siis näeme, et valdkond on ajakohasem kui kunagi varem. Kuna e-kaubandus on tugevas tõusutrendis, lasub suur tähelepanu kauba pakenditel. Erilahenduse ja individualse kaubamärgiga pakendid tagavad teie tootete eristumise konkurentidest ning jätavad klientidele hea mulje.

Selleks, et teid selles valdkonnas aidata, pakub Summa kahte erihinnaga komplekti, mis sisaldavad lõikurit ja tarkvara ehk täislahendust kujundusest lõpptooteni.

F seeria on oma klassi enimmüüdud seade ning selle põhjal on moodustatud kaks pakenditootmise pakkumist. Moodulitest koosnev tööriistasüsteem võimaldab korraga kasutada kolme moodulit, mis annab võimaluse ühe töö jooksul kasutada ühel materjalil erinevaid pakendite töötlemise võtteid,  näiteks lõikamine ja nuutimine. F1612 koos pakkumises välja toodud tööriistadega on ideaalne varustus kõrge kvaliteediga ning silmatorkavate pakendilahenduste tootmiseks.

Kõikidele hindadele lisandub käibemaks. Hind sisaldab Summa F1612 koos loetletud tööriistadega, transporti, paigaldust ja operaatori väljaõpet. Pakkumine kehtib ajavahemikus 03.05.2021 – 30.06.2021.

Summa eripakkumine