Mutoh ValueJet 1638UH Mark II

ValueJet 1638UH Mark II– hübriid 64´´ LED-UV printer rull- ja plaadimaterjalidele

ValueJet VJ-1638UH Mark II on Mutohi tööstuslik laiformaat LED-UV printer. 165cm lai hübriidprinter pakub taaskord superkvaliteetseid printe materjalidele nagu ABS, Aluboard, PC, PE, PET, PMMA, PP,PS, PVC, katmata tyvek ja klaas. VJ-1626UH-ga saate printida ka laiale valikule läbipaistvatele materjalidele. Lakikihtidega saate luua erilisi läikivaid mustreid.

Energiatõhus LED-UV lampide generatsioon kindlustab ultra täpsed koheselt valmis prindid. Minimeeritud töötemperatuurid võimaldavad printida ka kuumatundlikutele materjalidele. Võrrelduna niiöelda klassikalise UV printimisega, pakub LED UV tehnoloogia kõiki tervise, turvalisuse ja keskkonnasäästlikke eeliseid: ei ohusta osooni, elavhõbeda ja pliivaba. Lisaks on Mutohi uued LED UV värvid ja lakid täiesti VOC vabad ja ei sisalda mingeid ohtlikke õhusaasteaineid (non-HAP).

ValuJet VJ-1638UH-ga toodate kõrgkvaliteetseid printe, mis sobivad väga hästi lähedalt vaatamiseks nagu messidel olevad reklaamid, POP, sisedekoratsioonid, väikesed tootmispartiid, bännerid, postrid jne.

Spetsifikatsioonid:

Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet tehnoloogia, 2 printimispea, 180 nozzlit x 8 liini, Värvitilga massi vahemik (pl) 3,8 kuni 28, automatiseeritud prindipea kõrgus

  • Min./Max. Materjali laius 182mm/1625mm
  • Maksimum printimislaius 1625mm
  • Maksimum materjali paksus 15mm
  • Värvi kuivatussüsteemiks on pika elueaga LED UV lambid (14 250 tundi)
  • LED-UV värvid
  • Uus VerteLith™ tarkvara

 

Võimalikud  värvikombinatsioonid:

CMYK (CCMMYYKK), CMYK + Varnish (CMYK+2xVa+2xClean)

CMYK + White + Varnish (CMYK+2xWh+2xVa)

 

Rohkem info: Mutoh 1638 UH Mark II