Mutoh Valuejet 1627MH

Parim valik laiendamaks oma tootevalikut ja andmaks lisavõimalusi teie olemasoleva Solvent printeri kõrvale. Kui te olete väsinud tellimast plaatmaterjalide trükki teiste ettevõtete käest või lihtsat soovite lisada trükistele lisaväärtust, siis vaadake uue ValueJet 1627MH printeri poole.

ValueJet 1627MH on 64” (1625 mm) laiune printer koos „hot air knife“ materjali kuivatussüsteemiga. Unikaalsete vaigu baasil tintidega on võimalik printida nii plaatidele- kui ka rullimaterjalidele.  Kõik trükised on kohe kuivad ja valmis kasutamiseks. Piesoelektrilised trükipead, „Drop on Demand“ tehnoloogia, suudavad printida resolutsiooniga kuni  720 x 1440 dpi, mis omalt poolt tagab tippkvaliteedi ka  nõudlikumatele printimistöödele.

ValueJet 1627MH on varustatud uue vaigu baasil tindiga (CMYK + Valge), mida nimetatakse MP-31. Tindid on sadaval 500 ml pakkides. MP tähendab „MULTI PURPOSE“ ehk mitmeotstarbeline, mis viitab trükivärvide ainulaadsetele omadustele ja mitmekülgsusele. Antud tintidega on võimalik trükida ka valgetele, läbipaistvatele ja värvilistele plaat- ning rullmaterjalidele. Mutoh‘i MP-31 lamineerimata värvide eluiga  välistingimustes on kuni 2 aastat.

MP-31 tindid on eriti vastupidavad kriimustuse eest ja ülihea venivusega, mis omalt poolt annab võimaluse kasutada neid ka autokiletamise ja termo-/ vaakumvormimise valdkonnas.

Veel üks unikaalne ja atraktiivne Mutoh MP-31 tintide omadus on see, et nad säilitavad materjali loomuliku väljanägemise ja struktuuri, sealhulgas ka matt või läikiva välimuse.

Uue Mutoh ValueJet 1627MH printeriga toodate kõrgkvaliteetseid printe nii välis- kui sisetingimustesse. Printer sobib ka ettevõtetele, mis otsivad digitaalset lahendust pakendinäidiste, prototüüpide ning etikettide tootmiseks.

Jäikmaterjalide jaoks on printer varustatud külgemonteeritavate trükilaudega. Lauad kannatavad kaalu kuni 15 kg ja printida saab maksimum 16 mm paksusega materjalidele.  Rullmaterjalide trükiks tarnitakse viie värviga varustatud VJ-1627MH printer koos 30 kg automatiseeritud keerimissüsteemiga.  „Ümberlülitamine“ plaaditrükist rullmaterjalidele on kiire ja lihtne ning sellega saab hakkama ka üks operaator.