Formech 508FS

Vaakumvormimine on plastmaterjalide töötlemises üks vanimaid tehnoloogiaid. Vaakumiga tehtud tooteid võib leida igal pool ja on laialdaselt kasutusel. Vaakumvormimine on meetod, mille abil valmistatatakse kõrgel temperatuuril ja vaakumi toimel polümeersetest lehtmaterjalidest tooteid. Selleks kuumutatakse plastikleht ja tõmmatakse see vaakumi abiga vormile, mis omalt poolt annab plastiklehele etteantud kuju.

Sesoma OÜ on vaakumvormitavate seademete tootja Formech ametlik esindaja Baltikumis, kes omalt poolt on esindatud turul juba rohkem kui 30 aastat, pakkudes klientidele usaldusväärset ja kvaliteetset konsultatsiooni, parimaid seadmeid ja koolitusi kogu maailmas.

Formech 508FS

Põrandal seisev Formech’s 508FS seade pakub märkimisväärseid eeliseid võrreldes laual seisevate masinatega. Seade on nõudlike tööde jaoks mõeldud ja varustatud eelpinguti, automaatse taseme reguleerimise ja võimsama voolukiirusega.

Intuitiivne, graafiliselt juhitav, puutetundlik ja mälufunktsiooniga ekraan teeb antud mudelist eriti lihtsasti käsiteldava seadme, pakkudes samas võimsamaid vormimisvõimalusi, mis omalt poolt annavad võimaluse tegeleda ka eriti keeruliste projektidega. Kõrge võimsusega Quartz-kütteelemendid.

 

Vormitav pind (mm) 

482 x 432mm

Lehe suurus  (mm)

508 x 457mm

Maksimaalne sügavus

290 mm

 

Rohkem info leiate siit: https://formech.com/product/508fs/