Auto kivikaitse kile HEXIS BODYFENCE

BODYFENCE – läbipaistev polüuretaan Hexise auto kivikaitse kile kaitseb autovärvi kriimustuste, löökide, survepesude, soola, UV-kiirguse ja muude ohtlike välistegurite eest. Kuni eluaegne garantii.

VASTUPIDAV MÕRADE VÕI KRIIMUSTUSTE EEST

On olemas miljon põhjust miks autol tekivad värvikahjustused. BODYFENCE kaitseb teie autovärvi kivide, liiva või muu prahi eest, mis lendab autode rataste alt.

ISETAASTUV

Uus X tehnoloogia kile ei vaja enam taastumiseks kuumust.

ABSOLUUTSELT LÄBIPAISTEV

Bodyfence on absoluutselt läbipaistev polüuretaan kile, mis on spetsiaalselt toodetud eesmärgiga, et kaitsta teie autot välimust muutmata.

KERGESTI PAIGALDATAV

Tänu oma tehnilistele omadustele on kauakestev auto kaitsekile kergesti paigaldatav ja ei jäta pinnale mingisuguseid jälgi.

Kõik tehnilised andmed leiad siit: BODYFENCE

 

BODYFENCE X  – kiiremini taastuv ning ei vaja paranemiseks kõrget temperatuuri. Paksus 155 mc. Rulli laius 76 ja 152 cm, pikkus 20 m.

BODYFENCE P – eriti tugev kile, mis on mõeldud just auto esiosale, kaitsmaks kivide ja muude tugevate löökide vastu. Sobib hästi ka ustele, mis saavad tihti parklates vigastada teiste autode poolt. Kaitseb ka vandalismi vastu – võtmetega kriimustused, kergemad löögid jne. Paksus 185 mc. Rulli laius 76 ja 152 cm, pikkus 20 m.