Auto kaitsekile HEXIS BODYFENCE

BODYFENCE – läbipaistev polüuretaan Hexise auto kaitsekile kaitseb autovärvi kriimustuste, löökide, survepesude, soola, UV-kiirguse ja muude ohtlike välistegurite eest. 7-aastane pleekimisvastane garantii.

VASTUPIDAV MÕRADE VÕI KRIIMUSTUSTE EEST

On olemas miljon põhjust miks autol tekivad värvikahjustused. BODYFENCE kaitseb teie autovärvi kivide, liiva või muu prahi eest, mis lendab autode rataste alt.

ISETAASTUV

Kõik kriimustused kaovad kiletatud BODYFENCE pinnalt ära kas päikese või sooja vee abil.

ABSOLUUTSELT LÄBIPAISTEV

Bodyfence on absoluutselt läbipaistev polüuretaan kile, mis on spetsiaalselt toodetud eesmärgiga, et kaitsta teie autot välimust muutmata.

KERGESTI PAIGALDATAV

Tänu oma tehnilistele omadustele on kauakestev auto kaitsekile kergesti paigaldatav ja ei jäta pinnale mingisuguseid jälgi.

Kõik tehnilised andmed leiad siit: BODYFENCE

UUS!

BODYFENCE X  – kiiremini taastuv ning ei vaja paranemiseks kõrget temperatuuri. Paksus 155 mc. Rulli laius 76 ja 152 cm, pikkus 20 m.

BODYFENCE P – eriti tugev kile, mis on mõeldud just auto esiosale, kaitsmaks kivide ja muude tugevate löökide vastu. Sobib hästi ka ustele, mis saavad tihti parklates vigastada teiste autode poolt. Kaitseb ka vandalismi vastu – võtmetega kriimustused, kergemad löögid jne. Paksus 185 mc. Rulli laius 76 ja 152 cm, pikkus 20 m.