Oce Colorado 1650

OCE COLORADO on uhiuus UVgel-tehnoloogiaga 1640 mm (64″) rullilt-rullile UV LED printer

Laienenud printimisvõimalused

Laiendage oma võimalusi ning avastage konkurentsitu kvaliteet, tootlikkus ja mitmekülgsus.

Revolutsiooniline rullilt-rullile printer ainulaadse UVgel-tehnoloogiaga

Optimeerige tootlikkust, kvaliteeti, rakenduste mitmekülgsust ja jooksvaid kulusid selle uuendusliku rullilt-rullile 64-tollise printeriga, millele on lisatud Canoni täiustatud UVgel-tehnoloogia ja uue põlvkonna automatiseerimise võimalused. Ideaalne graafiliseks kujunduseks.

Ainulaadne UVgel-tehnoloogia

Canoni silmapaistev UVgel-printimistehnoloogia suurendab tootlikkust ja tõstab kiirust, kasutades samal ajal vähem tinti ja pakkudes täiustatud värvihaaret.

Läbimurre tootlikkuses

Ühtlaselt kiire printimine ja ülikiire ringlusaeg pakuvad tootlikkust, mis oli varem võimalik ainult tänu mitmetele rullilt-rullile mootoritele või suuremale tasaprinteri mootorile.

Erakordne kvaliteet

Mittetoksiline, vastupidav ja kestvate värvidega UV-gel-tehnoloogiaga tint pakub kohe kuivi väljatrükke koos suurepärase esteetika, ulatusliku värvihaarde ja täpsete teravate punktidega.

 

Konkurentsitu mitmekülgsus

Kogege konkurentsitut paindlikkust mitme töö haldamisel ühes seadmes. Printige ilusaid väljatrükke veelgi soodsamalt laiale valikule prindimaterjalidele, sh õhukesele või kuumatundlikule materjalile.

Väikesed halduskulud

Nautige oma klassi kõige väiksemate halduskuludega printerit, mille kuni 40% väiksem tinditarbimine ja kuni 30% väiksemad tööjõukulud teevad sellest väärt investeeringu.

Kiire ja efektiivne tindipihusti

UVgel-tehnoloogia abil pihustatakse tint prindimaterjalidele, et pakkuda täiusliku korratavustäpsusega pilte suurel kiirusel. See prindib kiirusel 159 m²/tunnis plakateid ja välireklaame ning kiirusel 40 m²/tunnis, kui prindite kõige kvaliteetsema trükikvaliteediga siseruumides kasutatavaid lähivõtteid.

Spetsifikatsioonid:

Suurepärased kõrgresolutsiooniga prindid kiirusel kuni 159 m2/h (1880 DPI)

Max. Materjali laius 1625mm

Drop-on-demand Micro Piezo Inkjet tehnoloogia (kahevärviline)

UVgel 415 prindipea

Automaatne hooldussüsteem

 

Võimalikud  värvikombinatsioonid:

CMYK

Kiirused:

159 m²/tunnis – max kiirus
116 m²/tunnis – suur kiirus
57 m²/tunnis – tootmine
40 m²/tunnis – kvaliteetne
20 m²/tunnis – eriotstarbeline
20 m²/tunnis – tagantvalgustusega

Rohkem info: Colorado 1650